Ana sayfa

Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Çin Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd şirket Profili 0

Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd., motor test makinesinin lider sağlayıcısıdır.2009 yılında motor test makinesi üretmek için profesyonel bir şirket olarak kurulan AIP, Çin'deki bu sektörün önde gelen üreticilerinden biri haline geldi.

Ürünlerimiz, üretim hattındaki motorun kalitesini kontrol etmek ve ev aletleri, elektrikli aletler, otomotiv, endüstriyel vb. Motorların test edilmesi için uygulanabilir.

Merkezi Çin'in Qingdao Shandong eyaletinde bulunan, tüm müşterilere zamanında hizmet verilmesini sağlamak için dünya çapında şubelerimiz bulunmaktadır.Bu arada, gemideki acenteler müşteriye profesyonel ve verimli hizmet sunmak için düzenli olarak eğitim alabilirler.
Kendimizi yeniliğin ve karşılıklı yararın peşinde koşmaya adadık ve karşılıklı yarar ve uyumlu gelişme sağlamak için sizinle birlikte çalışmaya istekliyiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
 • 2009 Aynı yaştaki üç ortak, temel konsantrasyon ve kazan-kazan değerleri ile yeni bir motor test endüstrisi alanı oluşturan şirketi kurdu.
 • 2010 AIP, tamamen bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip iç pazar için yeni nesil entegre motor test sistemini başlattı ve test sistemi çok sayıda müşteri tarafından onaylandı.
 • 2011 AIP, başlangıçta kompresör stator testinde kullanılan ve kademeli olarak farklı endüstrilerin statorunu test etmeye teşvik edilen vakum test sistemini başlattı.
 • 2012 AIP, ES Japonya ile işbirliği yaparak rotor testindeki teknolojisini optimize etti ve akıllı alüminyum döküm rotor test sistemini başlattı.
 • 2013 AIP, Hitachi Tayland için BLDC motor yük test sistemini geliştirdi ve Çin'deki değerli müşteriler için test sistemi ilk tercih oldu.
 • 2014 AIP, yüksek entegrasyonlu, çok işlevli arayüzü ve kolay kullanımıyla sektörün yeni bir test sistemi olan mikro motor dinamometre test sistemini başlattı.
 • 2014 AIP 4000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, çalışan sayısı 50'yi aşıyor. AIP, CRM, PDM, UF finansal yazılımı ve Ding Talk gibi yönetim yazılımlarını kullanarak yönetimini geliştirdi.
 • 2015 AIP, EV motor statik test sistemini başlattı ve yaygın olarak tanıtıldı.
 • 2015 AIP, yüksek seviye motor testlerinin yeni bir tanımı olan servo motor test sistemini başlattı.
 • 2016 AIP, ikinci nesil motor / stator test sistemini başlattı, akıllı bir test sistemi IOT'a odaklandı ve uluslararası pazardaki rekabeti gösterdi.
 • 2017 AIP yeni toprakları üretim üssü olarak satın aldı ve şirketin gelecekteki gelişimi için temel attı. AIP, seçkin çalışanlarına kazan-kazan sağlamak için 10 şirket aracı teklif etti.
 • 2018 AIP, Japon şirketi ile işbirliği yaptı ve motor yapım endüstrisindeki zorlu sorunu çözen ve yeni bir dönüm noktası olan sargı telinin tek nokta hasarını test etmek için vakum motoru test sistemini başlattı.
 • 2018 AIP, motor endüstrisinde dünya çapında bir zorluğu çözen açık tel ve çekirdek levhalar arasındaki teması test etmek için yeni bir teknoloji geliştirdi.
 • 2018 AIP, IOT'a odaklanan ve uzaktan teşhis ve yükseltmeyi destekleyen akıllı armatür rotor test sistemini başlattı.
 • 2018 Çalışan sayısı 100'ü aşıyor, bunların% 70'i üniversite diplomasına sahip ve elektrikli makine tasarımı, mekanik tasarım, yazılım tasarımı, MCU geliştirme, EMBA yönetimi ve hissedar ortaklık sistemi inşası konularında uzmanlaşmaya devam ediyor.
Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : AIP

No. Çalışanları : 100~200

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 10% - 20%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao AIP Intelligent Instrument Co., Ltd Sertifikalar